Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja przepisy ma w dupie !


Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz




Film trwa 40 sek. ... pozostały czas to tło :-)
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Może film nie każdemu przypadnie do gustu ... nie rozumiem jednak, dlaczego przez jednego typa na hulajnodze, popsuli ludziom imprezę.
Idę o ogromny zakład, że jakby nowożeńcem był policjant, to oczko by się przymknęło.



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
"Gdyby motocyklista się zatrzymał, nie byłoby problemu absolutnie"  - [4:07]
Śmiać się, czy płakać ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
Do tego jeszcze dokonali zatrzymania w "ciekawym" miejscu, bezpośrednio przed przejściem dla pieszych i do  tego na samym skrzyżowaniu
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
(19-10-2017, 21:48:26)hsurim napisał(a): "Gdyby motocyklista się zatrzymał, nie byłoby problemu absolutnie"  - [4:07]
Śmiać się, czy płakać ?

Dokładnie ten tekst sprawił, że zdecydowałem się wrzucić tu omawiany materiał ...

To co teraz ? Jak z wrocławskiego USC, będzie odjeżdżać policyjny orszak ślubny, to też mam dokonać obywatelskiego zatrzymania ? Orszaki takie, rzecz jasna ruszają "na bombach".

Spokojnie, też potrafię zmrużyć oczy, gdy coś dzieje się dla kogoś raz w życiu ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Wychodzi na to, że jak policji nie uda się zatrzymać sprawcy wykroczenia - w tym wypadku zaniechali podjęcia ścigania - to skutki ponosić ma jadący tuż za nim Tongue
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
(20-10-2017, 08:55:10)hsurim napisał(a): Wychodzi na to, że jak policji nie uda się zatrzymać sprawcy wykroczenia - w tym wypadku zaniechali podjęcia ścigania - to skutki ponosić ma jadący tuż za nim Tongue

Nie wiedziałeś ? Od dawien, dawna tak to działa ... Jak zatrzymają do kontroli policjanta, czy strażaka i puszczą go "wolno", to następny Kowalski dostanie dubeltowo ...

Zapewne słyszałeś na filmie: "to proszę: gaśnica i trójkąt" ... jakby te elementy wyposażenia w aucie wożącym nowożeńców na daną chwilę w jakikolwiek sposób wpływały na bezpieczeństwo ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Ostatnio prezentowałem film, gdzie policja szukała dziury w całym ... tu zaś ponownie wrocławskie olewactwo w formie :-( Znak B-36 jest ustawiony tutaj po to, by było bezpiecznie. Jego ustawienie w tym miejscu jest bezdyskusyjne. Co z tego, jeśli zakazu nikt nie egzekwuje ...



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Szofer, masz tu racje ale rzeczywistości za dużo roboty Big Grin
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
Czegoś takiego w wykonaniu czeskiego, czy niemieckiego policjanta nie widziałem; albo rozmowa przez telefon, albo odpowiedzialne kierowanie ruchem.



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości