Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 [Novatek NT96660 + Omnivision OV4689]
Jak bardzo odstaje od szyby a119(S/Pro) przy zastosowaniu przyssawki ? Czy kamera przez to wpada w drgania ?
 
Odpowiedz
Pierwsze pełne porównanie A119 / A119 PRO / A119S
https://www.youtube.com/watch?v=52c533ALfME



Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Dzięki @evad za porównanie  Shy
Która kamera waszym zdaniem wygrała, a która przegrała...? Bo całkiem dobrze i podobnie sobie one radzą.
 
Odpowiedz
Jedno jest pewne że Viofo A119 rejestrator z 2015 roku wcale nie odstaje od nowszych modeli. Osobiscie jestem swiezo upieczonym posiadaczem PRO i patrze na porównanie od tym katem, czy nie "umoczyłem" ale biorac pod uwage ze dwie pozostałe miały juz sporo poprawek wiec jeżeli PRO podciagna kolejnymi FV nie powinno być żle, bo na chwile obecna noc to jej pieta achillesowa, i to troche widać,,narazie, ale tez nie ma tragedii.
 
Odpowiedz
@evad, bardzo fajne porównanie.
Moim skromnym zdaniem na podstawie tego materiału chyba najlepiej poradziła sobie A119S, widać, że też popracowali nad ta kamerką. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
Dobre porownanie,
Warto wiedziec ze jedyna przewaga kamer A119 oraz PRO jest ich wysoka rozdzielczosc nagrywania 1440p a film jest w 1080p dlatego kamera A119S pokazuje swoje atuty praktycznie we wszystkich sytuacjach.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witajcie, kupiłem swoją pierwszą kamerkę dzięki forum zdecydowałem się na A119 v2 GPS. Zamontowałem i testuje  na razie na firmware 3.6. Mam pytanie jednak czy można poprawić ustawienie kamery aby trochę zniwelować odbicie czy tutaj tylko pomoże filtr CPL. Ale wydaje mi się,że trochę za dużo nieba widać poprawcie mnie proszę jak się mylę Kamerkę zamontowałem tak:
[Obrazek: 201804wkw.jpg]
[Obrazek: 201804fif.jpg]
Natomiast obraz z nagrania wygląda następująco:
[Obrazek: vlcsnajgj.png]
[Obrazek: vlcsnaggg.png]
[Obrazek: vlcsnadjd.png]
Generalnie widać dobrze rejestracje i nawet mógłbym tak jeździć ale wolę dopytać i pokombinować trochę Smile. Jutro jeszcze planuje obniżyć obiektyw o jedno oczko w dół. Będę musiał dokupić tą taśmę bo już zużyłem zapasową.
 
Odpowiedz
wszystko ok, tylko nie wiem dlaczego w 720p?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Za bardzo do góry ustawiony. Chyba że nagrywasz też samoloty.
 
Odpowiedz
(12-04-2018, 23:05:41)speeder napisał(a): Za bardzo do góry ustawiony. Chyba że nagrywasz też samoloty.

Hehe obniżę o jedno w dół i sprawdzę dzięki za szybką odpowiedź Wink

(12-04-2018, 23:04:56)pizdys napisał(a): wszystko ok, tylko nie wiem dlaczego w 720p?

Nagrywam w 1440 i 30 fps ale jak wrzucałem na hosting forumowy to zmniejszyłem na szybko rozmiar bo nie chciały się dodać zdjęcia. Czyli tak będzie w pełnym słońcu wyglądać? Jeszcze muszę w nocy przetestować bo mam wrażenie, że będzie mi się niebieski ekran radia odbijał.
 
Odpowiedz
oraz troche za bardzo do gory tak jak pisze @speeder,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości