Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
Pytanko mam. Jak kliknę w wykrzyknik na wideo rejestratorze to ile minut materiału zabezpiecza kamerka przed napisaniem?
 
Odpowiedz
Mysle ze nikt z forum tego nie wie. Ale bedzie milo jak to sprawdzisz i dasz nam znac. A punkty reputacji za dobra robote wskocza na Twoje konto
 
Odpowiedz
(30-10-2018, 22:09:32)pcstore napisał(a): Pytanko mam. Jak kliknę w wykrzyknik na wideo rejestratorze to ile minut materiału zabezpiecza kamerka przed napisaniem?

Najlepiej nacisnąć i sprawdzić. Przecież masz kamerę. Chcesz żeby ktoś ruszył tyłek za ciebie? To nie jest jakaś trudna sprawa, żeby samemu sprawdzić, a potem przedstawić wynik i dopiero zapytać jak jest u innych. Prawdopodobnie zabezpiecza bieżący plik nagrywany. Tylko co, jeżeli plik zaczął zapisywać się sekundę wcześniej. Sprawdź i podaj na forum swoje spostrzeżenia.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(30-10-2018, 22:09:32)pcstore napisał(a): Pytanko mam. Jak kliknę w wykrzyknik na wideo rejestratorze to ile minut materiału zabezpiecza kamerka przed napisaniem?

Przycisk wykrzyknika zabezpiecza aktualne nagranie. Czyli jak masz ustawione na 5 minut to zabezpiecza właśnie to nagranie w czasie którego nacisnąłeś wykrzynik. Nie sprawdzałem na wszystkich długościach, ale jak miałem na 5 minut to tyle było zabezpieczone po naciśnięciu lub po zadziałaniu g-sensora.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
No proszę, dostaliśmy kabel od Viofo na Halloween :

Kabel do A129

[Obrazek: a129carcam.jpg]

Niestety oficjalnego firmwaru nie ma Sad
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Coś mi tu nie pasuje. Mieli poprawić wtyczkę, a nadal jest kątowa, chyba, że jest dłuższa i zagina się już za wtyczką od kamery tylnej. Ciężko ocenić.
No to muszą jeszcze firmware oficjalne wydać.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Slabo to wyglada. I ten filtr ...
 
Odpowiedz
Ostatnio wydany kabel do testów v.2 wyglądał tak:
https://dashcamtalk.com/forum/threads/ha...12&slide=0
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(02-11-2018, 20:29:05)luk4as napisał(a): Slabo to wyglada. I ten filtr ...
(02-11-2018, 20:17:21)marekelb napisał(a): Coś mi tu nie pasuje. Mieli poprawić wtyczkę, a nadal jest kątowa, chyba, że jest dłuższa i zagina się już za wtyczką od kamery tylnej. Ciężko ocenić.
No to muszą jeszcze firmware oficjalne wydać.

No właśnie chciałem poznać Wasze opinie, bo miała być prosta lub dłuższa wtyczka kątowa i mieli coś zrobić z tym filtrem. Bo co z nim zrobić przy podsufitce? Bedzie dyndał i telepał? Coś mi się wydaje że nic z tym kablem nie zrobili. Heh...
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Witam, czytam forum już od dłuższego czasu i w końcu nadszedł czas na pierwszy post:

czy ktoś miał problem z połączeniem przycisku bluetooth? Przy próbie parowania miga czerwona dioda przez około 10 sekund i nic więcej się nie dzieje. W kamerze mam firmware w wersji 1.3. Co może być nie tak?
 
Odpowiedz
Zaktualizuj fw
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości