Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
@pizdys na chwilke przysnałem i sniło mi się, że Ty bedziesz tym Wybranym, ktory otrzyma na maila link do nowego softu.

Proszę nie przeocz maila od Viofo i zapodaj link do zassani Wink
 
Odpowiedz
hej, takie jeszcze pytanie. Zeby wejsc do menu to wiem, ze trzeba powylaczac wszystko co mozliwe, ale czy sa potrzebne jakies specjanie ruchy, zeby polaczyc sie po wifi? Probuje, probuje i nie znajduje mi kamery. Jestem podlaczony to jej sieci wi-fi, dioda sie swieci wiec co moze byc nie tak? O dziwo raz mi sie udalo.
 
Odpowiedz
(12-09-2018, 09:31:48)luk99 napisał(a): hej, takie jeszcze pytanie. Zeby wejsc do menu to wiem, ze trzeba powylaczac wszystko co mozliwe, ale czy sa potrzebne jakies specjanie ruchy, zeby polaczyc sie po wifi? Probuje, probuje i nie znajduje mi kamery. Jestem podlaczony to jej sieci wi-fi, dioda sie swieci wiec co moze byc nie tak? O dziwo raz mi sie udalo.

Wyłącz wszelką transmisje danych sieci komórkowej LTE(4G), H+,3G itd
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
(11-09-2018, 18:48:02)lou napisał(a):
(10-09-2018, 23:50:41)lou napisał(a):
(10-09-2018, 18:33:16)ViofoPolska napisał(a): UWAGA KONKURS!
Do wygrania G1WS

https://www.facebook.com/ViofoPolska/pos...8535179695
ale nagroda  Big Grin Big Grin Big Grin , ktoś się na to połaszczy ??? jaki "dystrybutor" taki konkurs i nagroda
to jest nachalna reklama i to za grosze

jak już pod pozorem konkursu dajecie reklamę firmy, to choć niech nagrodą będzie coś pożytecznego ( np karta pamięci ),co ew zainteresuje wszystkich a nie najtańszy "leżak magazynowy" dla bogaczy z 500+

Konkurs jest dobrowolny więc nikt nie przymusza do udziału Smile

Miłego dnia Smile
 
Odpowiedz
Witam, na stronie Viofo.com jest dostępne oprogramowanie 1.3. Ma Viofo.pl jest z kolei 1.2. Można instalować tę 1.3? Czym się różnią te wersje? Z góry dziękuję za info.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
W 1.3 poprawiono dzialanie bluta ... mozesz smialo instalowac. W tym.tygodniu ma sie pojawic 1.4 beta miejmy nadzieje ze juz z LB i nowym formatem plikow
 
Odpowiedz
Dzięki. Zatem z niecierpliwością oczekujemy na wersje 1.4.

A teraz z innej beczki. Czytałem o trybach pracy Viofo A129 w przesłanym powyżej linku. Autor (proszę wybaczyć, ale nie pamiętam jego danych) stwierdzał, że korzystanie z trybu parkingowego to hardcorowe rozwiązanie (z uwagi na niedoskonałość tego trybu). W podobnym tonie wypowiadał się nt motion detection oraz time lapse. Generalnie sugerował, aby kamera chodziła w trybie normalnym na parkingu. No i chciałem tak ją ustawić, ale chyba coś pochrzanilem (zresztą jak można to schrzanić?) gdyż w podgladzie nagranego materiału widziałem pełno pojedynczych nagrań jedne nagrane w trybie bardzo szybkim inne normalnie. Generalnie były to filmiki o pojemności od 30 do 110 MB. Spodziewałem się jednego filmu po całej nocy. Czy któryś z Szanownych Forumowiczy zechce łaskawie i cierpliwie jak kozie na łące wytłumaczyć jak ustawić ten tryb normalny? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Nie będziesz miał jednego pliku po całej nocy. Max 10 min można ustawić na jeden plik.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Skoro nagranie jest w trybie bardzo szybkim to oznacza ze nagrane zostalo w trybie Time-Lapse, wylacz tryb parkingowy, time lapse off, motion off i bedzie ok.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witam

Jako że dziś odebrałem wyczekiwaną przesyłkę, miałem dosłownie godzinkę na uruchomienie i montaż u żony w samochodzie, a teraz jestem w pracy opiszę z pamięci moje spostrzeżenia i problemy.
Mimo że robiłem to po raz pierwszy to montaż w suzuki splasch jest dziecinnie prosty a kamer praktycznie nie widać (czego bała się moja brzydsza połowa).
Firmware w kamerze miałem już 1.3 więc update z głowy, format karty Samsung EVO 256 GB bezproblemowy,
@marekelb nie wiem gdzie ale coś tam ustawiłem bodajże pętle nagrywania na "wszystko" miałem do wyboru bodajże 3, 5 i 10 minut a na samej górze "wszystko" i to wybrałem.
@pizdys ustawiłem na włączony "Tryb parkingowy" i gdzieś tam miałem do wyboru fps'y było 1, 5 i 15 wybrałem 5,  po wybraniu trybu parkingowego nie mogłem już uruchomić motion detection i time lapsa pisało że najpierw muszę wyłączyć tryb parkingowy, i tak zostawiłem myślałem że w trybie parkingowym będzie nagrywało z szybkością 5fps i git.
Czyli co radzicie dopuki nie będzie LB tryb parkingowy też wyłączyć i nagrywać w normalnym trybie?
Połączyłem kamerę z tabletem po wifi 5Ghz  i tu zonk chciałem instalnąć apkę a tu "Twoje urządzenie jest nie zgodne z tą wersją" i nie można zainstalować ? czy można to jakoś obejść ? lub czy bez apki można jakoś przeglądać na tablecie filmy zapisane lub bierzący podgląd?
Muszę jeszcze dokupić przycisk Bluetooth (czekam na filtry i kabelek), tylko zastanawiam się po użyciu przycisku ile nagrania zostaje zabezpieczone (chodzi o minuty).
 
Odpowiedz
Co do apki, to podpowiem, że można ściągnąć z neta ale trzeba poszukać. Ja mam ściągniętą instalkę, lecz po angielsku, polskiej chyba nie ma. Wtedy z tabletu ją zainstaluj.

Poszło mobilnie.

Teraz spojrzałem w neta i jest do ściągnięcia v2.5, czyli taka sama jak w Google Play, więc pewnie jest język polski.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości