Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi 70mai A800 4K DUAL [Sony Starvis IMX415 + Hi3559 V200]
#56
Sprawdzał ktoś czy wspiera karty pamięci 256GB, bo mam taką w Viofo A119 v3 i nie chciałbym się z nią rozstawać Smile
 
Odpowiedz
#57
widzę, ze jest dostępna 70mai A800 z Polski za ok 350zł
Aliexpress. sprzedaje oficjalny sklep 70mai

https://ali.ski/rH3FI

⏩ok 350zł - przednia z Polski
▶️ Kod: AEFS6
▶️ Kupon sklepu 10$
Dostawa z Polski za darmo
 
Odpowiedz
#58
Widze, że sugerują tam dorzucenie hardwire kit. Czy to ma sens w tym przypadku, gdy kamera nie ma trybu aktywnego?
 
Odpowiedz
#59
(08-10-2020, 22:27:48)sebekss napisał(a): widzę, ze jest dostępna 70mai A800 z Polski za ok 350zł
Aliexpress. sprzedaje oficjalny sklep 70mai

https://ali.ski/rH3FI

⏩ok 350zł - przednia z Polski
▶️ Kod: AEFS6
▶️ Kupon sklepu 10$
Dostawa z Polski za darmo

[Obrazek: 5228934.jpg]
 
Odpowiedz
#60
(07-10-2020, 18:35:34)ruphert napisał(a): Sprawdzał ktoś czy wspiera karty pamięci 256GB, bo mam taką w Viofo A119 v3 i nie chciałbym się z nią rozstawać Smile
W mojej testowej A800 chyba właśnie teraz jeździ karta 256GB, w każdym razie zdziwiłbym się, gdyby nie działała taka karta w A800.

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

(09-10-2020, 00:23:48)reddy napisał(a): Widze, że sugerują tam dorzucenie hardwire kit. Czy to ma sens w tym przypadku, gdy kamera nie ma trybu aktywnego?
A800 ma dość specyficznie działający tryb parkingowy, taki pasywno-aktywny. Więcej tutaj :
https://youtu.be/dmpNjgWN6H8

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#61
(10-10-2020, 12:30:46)evad napisał(a):
(09-10-2020, 00:23:48)reddy napisał(a): Widze, że sugerują tam dorzucenie hardwire kit. Czy to ma sens w tym przypadku, gdy kamera nie ma trybu aktywnego?
A800 ma dość specyficznie działający tryb parkingowy, taki pasywno-aktywny. Więcej tutaj :
https://youtu.be/dmpNjgWN6H8

Wow, nie dość że odpowiedź, to z pełnym wideo wyjaśniającym co i jak. Dzięki!


Z jednej strony taki tryb włączający nagrywanie po wykryciu uderzenia jest w porządku np. w Szwecji gdzie teoretycznie niedozwolone jest zostawienie działającej kamerki w stojącym samochodzie. Ale z drugiej strony, to trochę bez sensu, bo nagranie będzie się zaczynać zawsze po zdarzeniu i udowodnij tu komuś, że to jego wina... Albo jakieś złośliwe zarysowania lakieru czy podobne zdarzenia, gdzie nie ma jakiś specjalnie dużych drgań na samochodzie...
 
Odpowiedz
#62
Dzieki @evad, rozumiem ze nie jest on buforowany?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#63
(11-10-2020, 15:48:18)pizdys napisał(a): Dzieki @evad, rozumiem ze nie jest on buforowany?

Nie jest buforowany.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#64
Witam, czy ktoś z Was wie jak sprawuje się kamera 70mai a800 w połączeniu z kamera tylną rc05. Zauważyłem że jest sprzedawana w takich zestawach że względu na wsteczną kompatybilność (rc04, rc05) oraz standardowo z rc06. Rc06 ( sensor Galaxy core gc2053) która jest najnowsza wydaje się dawać dosyć rozmyty (miękki) obraz w porównaniu do rc05 (sensor od Sony imx307) , ale ma za to chyba dodatkowy procesor który powinien odciążać główny w przedniej kamerce. Rc05 była w zestawach z kamera w lusterku.
 
Odpowiedz
#65
Kupiłem i mam kilka spostrzeżeń:

1. Tak jak pisał @evad kamera obsługuje karty 256GB - to bardzo dobrze Smile 3 minutowe pliki zajmują około 500-600MB
2. Nie działa mój uniwersalny kabel zasilający z sygnałem ACC. Działał bez problemu z Viofo A119 v3. Także tutaj lipa, chyba 70mai zrobiło jakąś kombinację aby koniecznie kupować ich adapter :/
2. Dioda informacyjna jest beznadziejnie umieszczona, jako kierowca nie mam pojęcia w jakim stani jest kamera, muszę zajrzeć pod kamerę aby to sprawdzić. Jest to szczególnie irytujące ponieważ przy moim zasialniu (stałym) muszę ją ręcznie uruchamiać przy każdym odpaleniu auta.
3. Jakość nagrań w nocy całkiem dobra
 
Odpowiedz
#66
dzieki @ruphert za pierwsze wrazenia,
na gorze tematu jest mala ankieta, ocen kamere zgodnie ze swoim sumieniem, pomagajac innym w podjeciu decyzji o zakupie.

Pamietaj zarowno pozytywne jak i negatywne oceny sa tak samo mile widziane, z oddanego glosu nie musi nikt sie tlumaczyc.

Jako ze Ty masz juz pewne doswiadczenie z kamerami napewno masz juz pewne odniesienie do tego co reprezentuje "konkurencja".
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości