Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Giganci nie produkują rejestratorów ?
#12
Qstachu napisał(a):Z drugiej strony jakaś znana firma mogła by wypuścić jakiś smartfon przygotowany do pracy jako rejestrator,
Ja nagrywałem telefonem, wytrzymał tylko siedem miesięcy. Na porządku zaczęło szwankować USB, potem doszły niekontrolowane zwichy, a na końcu padł dotyk. Naprawa nie opłacalna i musiałem kupić nowy.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#13
adamusek napisał(a):Smartfonem możesz też świecić jak latarką ale ile wytrzyma dioda ? Tylko dedykowane urządzenia na solidnych podzespołach mają sens. Kto tanio kupuje, kupuje dwa razy.

Tapped from SGS3 on Archidroid

No raczej wytrzyma tyle ile powinna wytrzymać bo dioda led zazwyczaj służy do świecenia Wink jakoś miałem kilkanaście telefonów z diodami led i żadna mi nie padła nawet po modach systemowych zwiększających moc, tu wiele zależy od samej diody i jej jakości.

naidoo2009 napisał(a):
Qstachu napisał(a):Z drugiej strony jakaś znana firma mogła by wypuścić jakiś smartfon przygotowany do pracy jako rejestrator,
Ja nagrywałem telefonem, wytrzymał tylko siedem miesięcy. Na porządku zaczęło szwankować USB, potem doszły niekontrolowane zwichy, a na końcu padł dotyk. Naprawa nie opłacalna i musiałem kupić nowy.

Dlatego jakiś producent mógłby wypuścić dedykowany zestaw z telefonem, bo też sobie zdaję sprawę że używanie zwykłego telefonu jest nie wygodne a tym bardziej nie praktyczne.A zwłaszcza dla osób które za każdym razem wyciągają z auta swój rejestratorek takie rozwiązanie było by dobre.No nie wiem czy akurat te usterki typu dotyk były związane działaniem jak dvr, bo np równie dobrze korzystanie z nawigacji powodowały by padanie telefonów.
 
Odpowiedz
#14
Ciekawe rzeczy piszecie Smile i taka smartfoncam fajne by było ale uchwyt musiałby spełniać rolę ròwnież stacji dokującej, i takie urządzenie powinno mieć dwie karty sd jedną tylko pod rejestrator, i po włożeniu do stacji dokującej powinien odrazu się włączać rejestrator a tel przełaczać tylko na głośno mòwiący.
 
Odpowiedz
#15
HP ma jakieś rejestratory w swojej ofercie. Mi się wydaje, że rejestratory nie są produkowane przez większe firmy, bo urządzenia produkowane przez duże koncerny są raczej pod zachodnich/amerykańskich klientów, a moda na kamerki przyszła ze wschodu.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#16
Gigantów interesuje masowy rynek, zbyt na całym świecie w ilościach mocno przekraczających popyt na rejestratory. Podejrzewam, że taki Samsung sprzedał więcej jednego modelu telefonów niż liczba rejestratorów jazdy będących w użyciu niezależnie od producenta.

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
#17
Blaupunkt wypuścił na rynek model rejestratora za 199 zł słyszałem reklamę w radio.
 
Odpowiedz
#18
mam nadzieje ze to nie o tym blaupunkt mowa? --->

viewtopic.php?f=28&t=2878

ps. warto obadac link bo tam pierwszy raz widzialem aby "Prestigio" cos znokautowalo, i to byl ostatni raz :wink: Big GrinD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości