Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
test kamery w promocji za 1350zl,czyli VicoVation Marcus 5
#45
Naprawde watpie aby kamera byla uszkodzona...
Nos mi mowi, ze Twoja karta pamieci jest slaba/nieorygionalna lub uszkodzona, opis duzo na to wkazuje,

Naka masz karte pamieci?
Testowales moze czy jest sprawna?

Sprawdz karte pamieci tym programem:
http://www.pliki.autowrzuta.pl/karta_pa ... 2testw.exe

Marcus 5 powinien miec w zestawie karte 32GB zobacz czy na niej dzieje sie to samo, a jezeli wlasnie na tej karcie to sie dzieje to mimo to sprawdz ja programem...

Pez paniki :wink: daj znac
Na tym forum nikt nie ma problemow z kamera, wszyscy szczesliwi, wszystkim wszystko dziala... :hehe:
No moze oprocz osob ktore reklamowaly kamery MIO i Prestigio w serwisie Fixit Big GrinD
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#46
Ja bym jeszcze sugerował podłączyć kamerę do oryginalnego zasilacza z zestawu, ja miałem przez jakiś czas problemy z M5 gdy był podłączony do uniwersalnego zasilacza USB, jak podłączyłem do oryginalnego to kamera pracowała o wiele bardziej stabilnie.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#47
oczywiscie wierze ze ten warunek (z zasilaczem) jest spelniony i nawet o tym nie wspominam Big GrinD
fakt ze Marcus 5 musi miec mocny zasilacz min.5V/2A, bo w przeciwnym wypadku wszystko mozliwe, na restartach zaczynajac....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#48
No właśnie o to chodzi, stabilne zasilanie to podstawa w Marcusach zwłaszcza 5. Btw, zasilacz z zestawu na 1.5A na wyjściu. Musi to być realne i stabilne 1.5A, bo uniwersalna ładowarka USB teoretycznie 2-amperowa miała problemy ze stabilnym zasilaniem M5.
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#49
Kartę pamięci używam taką jaka dostałem w zestawie ale na wszelki wypadek sprawdzę ja tym programem Big GrinD

Co do zasilania to w serwisie gdzie mi to instalowali użyli specjalnego adaptera zasilania do samochodów a ta ładowarkę, która była w zestawie mam w pudełku Confusedhock2:

Powinni ją też zainstalować?
 
Odpowiedz
#50
no to czas wyciagnac ladowarke z pudelka :hehe:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#51
Big GrinD no dobra ale ładowarka działa tylko podczas jazdy a mi bardziej zależy na parking mode
 
Odpowiedz
#52
zasilacz w marcus 5 to powazna sprawa, bardzo ciezko dopasowac inny, sam z tym mialem nie maly problem,
sprawdz na oryginalnym zasilaczu, sprawdz karte pamieci,
musi dzialac :hehe:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#53
Opisany problem jest niemal identyczny jak mój z M3:

viewtopic.php?f=28&t=2766&start=121#p47289
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
#54
pizdys co do sprawdzenia karty pamięci tym programem to jak to mam zrobić? Nie mam czytnika kart tylko podlączam do kompa telefon z włożoną kartą ale chyba nie o to chodzi? Big GrinD Big GrinD Big GrinD
A co do tej ładowarki to mogę ją sprawdzić podczas jazdy ale jak już wyjmę kluczyki ze stacyjki to zabraknie zasilania w zapalniczce w aucie więc lipa. A tylko dla tego super mega trybu parkingowego ją kupilem ;/

s3kawek i jak sobie poradziłeś z tym problemem?
 
Odpowiedz
#55
travolta napisał(a):s3kawek i jak sobie poradziłeś z tym problemem?

Wyłączyłem Smart Parking Mode.
[Obrazek: bErt89d.jpg]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości