Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOUS NF6
NSB47LHGC.160322.V1  to najnowszy soft, jeszcze przeze mnie nie testowany, NSB47LHGC.150925.V1 to soft powoduj`acy zawieszanie się i inne takie,NSB47LHGC.150320.V1 to pierwszy(najstarszy) ale a dzień dzisiejszy poprawny soft, ten najnowszy dopiero na dniach zapodam do kamerki i potestuje co poprawia i jak si`e sprawuje. jestem w posiadaniu najnowszego FW  https://www.dropbox.com/s/gsstnhlzig980d...1.rar?dl=0 ale uprzedzam FW nie testowany przeze mnie, Bawicie się na własną odpowiedzialność!!!
 
Odpowiedz
Działa całkiem dobrze, nie znam się na parametrach obrazu, ale są moim zdaniem poprawne. Kamerka działa, nie zacina się, nagrywa bez wywalania błędu. Jedynie nie rozumiem jak powinien działać ten tryb parkingowy, gdy miałem włączone wykrywanie ruchu to kamerka jak się zatrzymałem przestawała nagrywać i dopiero podczas jazdy rozpoczynała nagranie. Muszę jeszcze pogrzebać w ustawieniach, na razie wyłączyłem wykrywanie ruchu i działa poprawnie.
 
Odpowiedz
(21-12-2016, 10:24:07)Maverick09 napisał(a): NSB47LHGC.160322.V1  to najnowszy soft, jeszcze przeze mnie nie testowany, NSB47LHGC.150925.V1 to soft powoduj`acy zawieszanie się i inne takie,NSB47LHGC.150320.V1 to pierwszy(najstarszy) ale a dzień dzisiejszy poprawny soft, ten najnowszy dopiero na dniach zapodam do kamerki i potestuje co poprawia i jak si`e sprawuje. jestem w posiadaniu najnowszego FW  https://www.dropbox.com/s/gsstnhlzig980d...1.rar?dl=0 ale uprzedzam FW nie testowany przeze mnie, Bawicie się na własną odpowiedzialność!!!

Dzieki, pobrałem ten nowy FW i zaraz wrzucę i będę testował.
W razie czego masz ten starszy, sprawdzony FW ??
 
Odpowiedz
Mam, prosze bardzo https://www.dropbox.com/s/taba6ag8dhewqu...1.rar?dl=0 Smile
Dopytam jeszcze, jak masz ustawiony balans bieli?
 
Odpowiedz
(21-12-2016, 10:24:07)Maverick09 napisał(a): NSB47LHGC.160322.V1  to najnowszy soft, jeszcze przeze mnie nie testowany, NSB47LHGC.150925.V1 to soft powoduj`acy zawieszanie się i inne takie,NSB47LHGC.150320.V1 to pierwszy(najstarszy) ale a dzień dzisiejszy poprawny soft, ten najnowszy dopiero na dniach zapodam do kamerki i potestuje co poprawia i jak si`e sprawuje. jestem w posiadaniu najnowszego FW  https://www.dropbox.com/s/gsstnhlzig980d...1.rar?dl=0 ale uprzedzam FW nie testowany przeze mnie, Bawicie się na własną odpowiedzialność!!!

Wgrałem FW96650A.bin na kartę pamięci i zero reakcji kamerki na aktualizację. Należy ten plik wgrać do głównego katalogu ??

Ok. Wgrałem. U mnie aktualizacja trwa 2-3 sekundy i dlatego nawet tego nie zauważyłem. Dopiero jak sprawdziłem numer wersji to zauważyłem różnicę. Zobaczymy w praktyce jak będzie działać.
 
Odpowiedz
(28-12-2016, 19:22:37)Elephant napisał(a):
(21-12-2016, 10:24:07)Maverick09 napisał(a): NSB47LHGC.160322.V1  to najnowszy soft, jeszcze przeze mnie nie testowany, NSB47LHGC.150925.V1 to soft powoduj`acy zawieszanie się i inne takie,NSB47LHGC.150320.V1 to pierwszy(najstarszy) ale a dzień dzisiejszy poprawny soft, ten najnowszy dopiero na dniach zapodam do kamerki i potestuje co poprawia i jak si`e sprawuje. jestem w posiadaniu najnowszego FW  https://www.dropbox.com/s/gsstnhlzig980d...1.rar?dl=0 ale uprzedzam FW nie testowany przeze mnie, Bawicie się na własną odpowiedzialność!!!

Wgrałem FW96650A.bin na kartę pamięci i zero reakcji kamerki na aktualizację. Należy ten plik wgrać do głównego katalogu ??
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko
 
Odpowiedz
Panowie co to jest w ustawieniach:
- auto wyłączanie - wylacz/3/5/10 minut ??

(28-12-2016, 19:32:20)Maverick09 napisał(a): [quote pid='253558' dateline='1482942157']
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko

[/quote]

Tak, już mam. Wyedytowałem nawet wcześniejszy mój wpis. Ta akyualizacja trwa u mnie 2-3 sekundy i dlatego nawet jej nie zauważyłem Big Grin
 
Odpowiedz
(28-12-2016, 19:36:04)Elephant napisał(a): Panowie co to jest w ustawieniach:
- auto wyłączanie - wylacz/3/5/10 minut ??
Jezeli kamerka jest zastopowana, czyli nie nagrywa, i np po zabawie w ustawieniach nie właczysz nagrywania, czyli zamiast migajacej czerwonej kropki jest ikonka kamery w lewym górnym rogu, to kamera pozostaje w trybie ja to nazywam bezczynnosci i wtedy po ustawionym czasie wyłaczy się. ta funkcja nie działa jak kamerka nagrywa.





(28-12-2016, 19:32:20)Maverick09 napisał(a): [quote pid='253558' dateline='1482942157']
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko

Tak, już mam. Wyedytowałem nawet wcześniejszy mój wpis. Ta akyualizacja trwa u mnie 2-3 sekundy i dlatego nawet jej nie zauważyłem Big Grin
[/quote]
 
Odpowiedz
Dziś pojeździłem na tym nowym FW. Problemów żadnych nie zaobserwowałem.
Na plus - poprawili wyświetlanie 'kluczyka' czyli potwierdzenia że dany plik jest zabezpieczony przed nadpisaniem.
U mnie w tym poprzednim FW to źle działało. Jak zaznaczałem plik do zachowania to pojawiał się kluczyk i wyświetlał już cały czas. Mimo że zachowywało się tylko to jedno nagranie w trakcie którego wcisnąłem.

W tym FW jest ok. Wciskam kluczyk, plik jest zachowywany. Kluczyk wyświetla się do końca danego pliku i znika.
 
Odpowiedz
Znalazłem błąd w najnowszym sofcie - u mnie nie ma filmiku zapisanej daty, współrzędnych i pozostałych danych które są zaznaczone aby się wyświetlały.
Po powrocie do starszego softu problem znikł.
 
Odpowiedz
U mnie nic takiego nie wystepuje, na nowym FW,wszystko działa i wszystko się wyswietla.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości