Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
@pizdys na amazonie u siebie masz promoche na dr z 64 gb ... cena nizsza niz z karta 16 ....

Hmmm... jaki modem LTE polecasz do auta jakby co ? Lepiej modem czy np honora 8 polozyc w schowku ? Dodam. Ze jak poloze honora to dodatkowo samochod zyska funkcjobalnosc typu ze na nawi bede mial wszystkie apki android lacznue z gogle maps

Tylko jak Twoim zdaniem dr bedzie sie zachowywac w polaczeniu z modemem lte a jak z telefonem ?
 
Odpowiedz
jako ze mam wiele kart 64GB i 128GB i z przykroscia stwiedzam, ze oferta BV z 64GB mnie nie "rajcuje" w ogole Wink bo po prostu mam kart pamieci bardzo duzo... do wyboru do koloru Wink ale faktycznie dla kogos kto przymierza sie do kupna pierwszej lub drugiej kamery jest to dobra przyneta i szkoda brac 16GBSmile
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
@pizdys a co z tym LTE ?
 
Odpowiedz
w sprawie Routera WiFi to mam poleconego tutaj: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid259491

Alcatel Link Zone 4G LTE MW40V i sprawdza sie doskonale, zainstalowalem karte, nic nie konfigurowalem i dziala.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Pytanie odnośnie routera - czy jest możliwość skonfigurowania go w taki sposób, żeby (w razie rozładowania baterii) włączał się automatycznie po podaniu zasilania? Chodzi mi o sytuację, w której w czasie długiego postoju powerbank rozładuje się, kamera się wyłączy, po pewnym czasie wyłączy się też router. I wówczas chciałbym, żeby włączył się sam po uruchomieniu auta.
 
Odpowiedz
@Fryderyk, niestety Alcatel Link Zone 4G LTE MW40V tak nie ma, i jak auto stoi kilka dni musze recznie go wlaczyc...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
karta 128 gb samsung evo plus - dziury w nagraniach straszne , wina karty ? czy da sie zmienic czas nagrywania w trybie parking ? za kazdym razem kamera nagrywa 60 s po wykryciu ruchu , pomimo ze czasem ruch trwa np: 3 s.
 
Odpowiedz
@wierzba zdecydowales sie na zakup na amazonie ?
 
Odpowiedz
(04-06-2018, 23:20:57)luk4as napisał(a): @wierzba zdecydowales sie na zakup na amazonie ?

kupilem w przedsprzedazy u evad-a
 
Odpowiedz
Ok. I jak wrazenia ? Polecasz ? Odradzasz ? Napisz kilka slow

@pizdys kuedy mozna liczyc na 1 Twoje opinie ?
 
Odpowiedz
Lada dzien bedzie u mnie
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości