Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
A jest jakaś szansa na to że w czasie produkcji dodadzą jakiś radiator czy coś albo rozwiążą problem ale nie software-owo ? Bo właśnie staje przed wyborem tego wideorejestratora i się obawiam że się nie sprawdzi tak jakbym chciał :/ i nie zabardzonwiem czy czekać na kolejny model od BV I chwilowo co innego kupić tańszego czy jednak DR900S ? :/
 
Odpowiedz
Co Ci z DR jak przy PL warunkach w trybie parkingowym bedzie wylaczona ? Chyba ze na tym trybie Ci nie zalezy ... BV na pewno do tego modelu nie doda radiatora bo to model "przejsciowy". Moze DR1000 w koncu bedzie mialo jakas blaszke odprowadzajaca cieplo .... kup sobie na okres przejsciowy A129 ja tak musialem zrobic
 
Odpowiedz
"Okres przejściowy" - lubię to określenie bo sam od 3 lat w okresie przejściowym korzystam z Viofo Smile Najpierw czekałem na następcę DR650S, potem na następcę DR750S teraz czekam na następcę Dr900S . Może kiedyś to będzie dopracowane "top" bez poważniejszych dolegliwości

Wysłano ze smartfona
 
Odpowiedz
Chociaz patrzac co robi BV i jesli w DR750 nie bylo chlodzenia. W DR900 nie ma to i moze w ... DR1900 tez nie bedzie Smile
 
Odpowiedz
Tylko że w DR750S problem nie występował a w DR900S wyłączanie się kamery jest zgłaszane na forach. Włożyli mocniejsze bebechy ale ciepła nie odprowadzili. Pamietam jak zapowiadali DR900S to mistrz @pizdys dziwił się, że nie zastosowali żadnego chłodzenia.No i wywołał wilka z lasu Wink

Wysłano ze smartfona
 
Odpowiedz
Z tego co pisal miedzy innymi @pizdys to juz w DR750 byly wysokie temp pracy i juz wtedy @pizdys wskazywal na brak chlodzenia itd...
 
Odpowiedz
Mi tez sie podoba powiedzenie "okres przejsciowy".- takie "zyciowe" i oddajace ducha obecnych standardow w jakich robione sa kamery Smile jak tak dalej pojdzie to za rok bedziemy mieli kamery 4K @ 3D dzialajace tylko zima.

@szaniu, wierze, ze znasz zalety i wady DR900S, cena tez jest znana, musisz sam ocenic czy warto tyle na ta kamere wydac, napewno Cloud jest jej swietna zaleta, sam mam DR750S i korzystam z Clouda bardzo czesto, np kiedy oddaje auto do naprawy i podgladam w domu z dzwiekiem co robia, albo idac na zakupy dostaje blyskawiczna informacje ze uderzono w auto - mogac zobaczyc co sie stalo i szybko zareagowac- to naprawde swietna przewaga BV nad konkurencja, niestety co do DR900S nie mam dobrego zdania bo wylaczanie sie tej kamery kiedy auto stoi zaparkowane w zwykly sloneczny dzien nie pozwala na uzywanie Clouda i ciezko mi chwalic producenta ktory zaoszczedzil na chlodzeniu CPU i zwiekszyl cene za kamere o 1000zl ktorej konstrukcyjną zmianą jest jedynie matryca w stosunku do poprzednika DR750S.

W moim przekonaniu DR900S to prototyp ktory nie jest skonczony, niestety w cenie nie malej, jeszcze gdyby tylko ostrosc tracila latem (bo traci) to w dodatku "przegrzewa sie i wylacza" - na tym etapie w ogole zastanawia ile ta kamera wytrzyma takich przegrzan i co by bylo gdyby zabezpieczenie temperaturowe nie zadzialalo- smierc kliniczna? Ale jak ktos ma inne zdanie to je uszanuje.

Mam wrazenie ze BV bardzo chcialo wyprzedzic konkurencje za wszelka cene (ale tanim kosztem) http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid263643

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid261595

Po czesci im sie to udalo, problem tkwi w szczegolach.
Niedlugo zima, a to oznacza ze DR900S swietnie bedzie rozmrazac przednia szybe i skrobanie nie bedzie juz konieczne Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Niestety ale musze to napisac, po wielu testach problem z przegrzewaniem sie DR900S jest duzo powazniejszy i wyglada na to ze wielu wlascicieli ma ten sam problem,
na konkurencyjnym forum znalazlem watek gdzie "zdziwionych" wlascicieli DR900S nie brakuje, moja DR900S w sloneczny dzien jest praktycznie bezuzyteczna (wylacza sie na parkingu co 20min na okolo 10-15min), Blackvue sugeruje aby zostawic "uchylone" okna w samochodzie, ale to z kolei jak otworzyc drzwi "zlodziejowi" - niestety nie ma zabezpiecznienia auta na parkingu pomimo wydania na kamere prawie 2500zl.

Chetnie wyslucham innych wlascicieli DR900S ktorzy juz ta kamere nabyli i jakie wy z nia macie doswiadczenia - bo ja niestety nie mam z nia dobrych doswiadczen (i nie chodzi tu o jakosc nagran).

Nie mam pojecia czy da sie to rozwiazac aktualizacja. byc moze Framerate bedzie mniejszy, i bedzie tylko h.264 na parkingu,
ale pewne jest jedno: cos musza z tym zrobic.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Serio BlackVue zaleca pozostawienie otwartych/uchylonych okien??? Tongue
Dobre!
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
Brzmi jak zart ale tak tu pisza:

"We advise you to please avoid parking your car under sun or open the car windows a bit to avoid an increase in temperature. In this way you will keep the dashcam from malfunctioning."
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Wiem, że to wiążę się z utrata gwarancji, ale czy przy budowie tej kamerki nie można założyć jakiegoś radiatora na procesor? Sporo jest radiatorów na kości pamięci do kart graficznych, powinny się sprawdzić, jeśli radiator będzie wystawał poza obudowę.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości