Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Miałem nadzieję, że Cellinki zamiast drożej, będą lekko tanieć...
 
Odpowiedz
Tez u nich Neo9 kupiłem, ale zamiast czekac skorzystalem z oferty co mi dali
+£30 i wysyłają cellinka Pro. Moze nie ma polaczenia z tel z nim ale wystarczajacy jak na pieresze kilka dni testów.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
(24-05-2019, 11:52:41)skansen napisał(a): Miałem nadzieję, że Cellinki zamiast drożej, będą lekko tanieć...
Raczej nie ma takiej opcji...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(24-05-2019, 11:59:45)Widmo.SG napisał(a): Tez u nich Neo9 kupiłem, ale zamiast czekac skorzystalem z oferty co mi dali
+£30 i wysyłają cellinka Pro. Moze nie ma polaczenia z tel z nim ale wystarczajacy jak na pieresze kilka dni testów.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Myślałem nad takim rozwiązaniem, ale nie mam za bardzo gdzie ulokować Cellinka Pro

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(24-05-2019, 12:23:51)bodino napisał(a): Myślałem nad takim rozwiązaniem, ale nie mam za bardzo gdzie ulokować Cellinka Pro

Nie masz wnęk po fotelem lub w bagażniku ??? Fakt opcja druga troszkę gorsza i droższa - więcej kabla i roboty.

Wbrew pozorom skrzyneczka nie jest duża 119 x 186 x 90 mm.
 
Odpowiedz
(25-05-2019, 10:43:32)Widmo.SG napisał(a):
(24-05-2019, 12:23:51)bodino napisał(a): Myślałem nad takim rozwiązaniem, ale nie mam za bardzo gdzie ulokować Cellinka Pro

Nie masz wnęk po fotelem lub w bagażniku ??? Fakt opcja druga troszkę gorsza i droższa - więcej kabla i roboty.

Wbrew pozorom skrzyneczka nie jest duża 119 x 186 x 90 mm.
Niestety pod przednimi fotelami się nie zmieści (zablokuje regulację fotela) a w bagażniku ze względu na różne zastosowanie samochodu, nie mogę umieścić...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(24-05-2019, 11:52:41)skansen napisał(a): Miałem nadzieję, że Cellinki zamiast drożej, będą lekko tanieć...

Nie beda taniec, zdecydowanie.
To ze NEO6 w PL mozna kupic na 999zl to naprawde super cena, to jak miec mozliwosc kupna A129 DUO za cene mniejsza niz z Chin.

Nie znam dokladnie problemu samego Cellinka w EU ale ogolenie baterii LiFePO4 oraz grafenowych juz tak (a Cellink to Lifepo4 tylko troche mniej oficjalny)
po za certyfikatami i restrykcjami transportowymi, istnieje jakas zmowa pomiedzy producentami baterii LifePO4 a krajami lub rzadami w krajach.

Zaszedlem w tej sprawie dosyc daleko (nie moge zdradzac szczegolow),
planowalem produkcje "od podstaw" power bankow LifePO4 do kamer samochodowych jak i akumulkatorow bazujacych na tej technologii, przygotowywalem caly bizness plan na to aby otworzyc taka fabryke, kontaktowalem sie z firmami BYD, ABB (baterie), oraz Linar Analog (IC kontrolujacy z USA), przygotowywane byly diagramy plyt glownych (Chiny), obudowy (chiny).
Bateria miala miec mozliwosc opcji "Startera" na wypadek kiedy glowny aku w samochodzie nie bylby w stanie odpalic silnika i na zasadzie doladowywnia kondensatora ze wsparciem nawet wyladowanych LifePO4, samochod mogl by byc odpalony bez zadnych problemow nawet zima (nawet Diesel przez 3-4sek pelnego krecenia), oczywiscie opcja polaczenia Extended tez byla,
Na obecna chwile Bluetootha nie mialo byc ze wzgledu na brak APP, oraz dodatkowe certyfikaty (a sam BT nie jest tu priorytetem wiec, zrezygnowalem z tego)

Niestety nic z tego nie wyszlo, i nikimu nie uda sie otworzyc takiej fabryki w EU.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(28-05-2019, 14:07:48)pizdys napisał(a): planowalem produkcje "od podstaw" power bankow LifePO4...
... Niestety nic z tego nie wyszlo, i nikimu nie uda sie otworzyc takiej fabryki w EU.
Wow, szacunek i szkoda, że tak się dzieje w Europie. Zapewne wszystko rozbija się o kasę, a konkretnie o możliwość jej stracenia przez koncerny, państwa itp wdrażając nowe technologie na skalę masową.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Postępowa Europa.... szkoda ze nie w tym czym trzeba.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Teraz dla Europy najważniejsze jest ubogacenie kulturowe ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Można jeszcze kupić jakiegoś cellinka w Polsce?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Zapraszam:
https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-cellink-neo6

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości